Co oznaczają ikony na pralce lg

Pobierz

Tryby mycia określa "umywalka", która jest odwróconym trapezem.. Treść Różne rodzaje ikon Główne ikony grupy Tryby prania Regulowane tryby strojenia Oddzielne przyciski sterujące Bosh LG Ardo Miele Veko Jakie postacie są najczęściej obecneBędzie to jednak w mocy tych, którzy znają deszyfrowanie wszystkich dostępnych obrazów na panelu sterowania urządzenia.. Ikony wymienione w tabeli poniżej są najpowszechniej wyświetlane.. Co jest napisane na panelu spryskiwaczy.. Ikony stanu sieci Brak sygnału Siła sygnału Roaming (poza obszarem standardowej usługi) Połączenie z siecią GPRS Połączenie z siecią EDGE Połączenie z siecią UMTS Połączenie z siecią HSDPA Połączenie z siecią HSPA+Jan 12, 2022Apr 12, 2022W artykule rozważymy oznaczenia symboli na pralce Electrolux.. Jeśli instrukcja jest niedostępna, tutaj można pobrać wersję elektroniczną.. Life hack: jak zapamiętać wszystkie tryby.. Jeśli zdarzy się, że w pralce wyskoczy błąd (usterka), urządzenie poinformuje nas o tym - wyświetlą się odpowiednia konfiguracja na wyświetlaczu.. Wielu użytkowników zagląda do tych "hieroglifów" przed uruchomieniem pralki, na próżno próbując zrozumieć, co oznacza to lub inne oznaczenie.. Oznaczenia na ubraniach do mycia stołu .. Jakie są napisy na urządzeniu firmy Bosch.. Ich wybór odbywa się poprzez przekręcenie pokrętła.. Dokładne informacje na temat znaczenia symboli umieszczonych na urządzeniu znajdują się w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia..

Co oznaczają symbole na pralce?

Bęben błyskowy odpowiada za funkcję samoczyszczenia bębna CMA.Ikony wskaźników wyświetlane są na pasku stanu u góry ekranu.. Pralki Electrolux to zaawansowane technologicznie, nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego o atrakcyjnym wyglądzie.. Oznaczają one programy do parowego odświeżania odzieży: Bawełniane - program do odświeżania tkanin bawełnianych, chroniący je przed powstawaniem zagnieceń.Aug 28, 2020Niestety ikony w pralce Bosch nie są jasne dla wszystkich.. Zegar symbolizuje opóźnienie w procesie prania.. Praca z urządzeniem była łatwiejsza - stwórz notatkę dla siebie i umieść ją w widocznym miejscu.. Sprawdź więc, jakie rodzaje kuchenek wyróżniamy i co oznaczają wszystkie znaki na obudowie mikrofalówki.Jeżeli w Twojej pralce wystąpią problemy z poprawnym działaniem, na jej wyświetlaczu może pojawić się kod błędu.. Pomoże to nam szybciej poznać i usunąć usterkę.. Jeśli jakakolwiek ikona jest przekreślona krzyżykiem, oznacza to, że działanie jest zabronione.Co to znaczy?. Większość postaci jest taka sama dla wszystkich producentów, ale maszyny Candy mają swoje tajemnice.Niewiele mężczyzn wie jak nastawić pralkę i co oznaczają symbole na niej dlatego pomagam:) Nowoczesne pralki bardzo ułatwiają Ci czynność prania..

Sprawdź kody błędów w pralce LG.

Panel sterowania posiada obrotowy kontroler ze strzałką.. Specjalne oznaczenia.. Dlaczego warto wybierać tryby.Symbole na pralce Electrolux z lewej strony rozpoczynają trzy znaki połączone niewielką ramką zwieńczoną charakterystycznym symbolem pary.. Prasowanie wygląda jak żelazko, tryby suszenia są oznaczone kwadratem, a czyszczenie trójkątem.. Uważaj na wybór trybów, aby nie zepsuć rzeczy.Symbole i ikony na pralkach.. Obracając środkowy joystick, możesz wybrać funkcję prania, która odpowiada rodzajowi prania.. Produkt przeznaczony wyłącznie do prania ręcznego, w temperaturze t ˚C nie wyższej niż 40˚C, pranie w pralce jest zabronione.. Po rozszyfrowaniu ikon na pralce możesz zapomnieć o ustawieniach ręcznych, a także zacząć korzystać z dodatkowych funkcji pralki.. Takie znaczki na piekarniku przedstawiają wentylator oraz ostrą falkę złożoną z dwóch odwróconych trójkątów ponad nim.Opcja okazuje się idealna do grillowania cienkich potraw.. Dlaczego pralka nieprzyjemnie pachnie?Mały grill z termoobiegiem - wspomniany wcześniej grill można wzbogacić również o funkcję termoobiegu.. Korzystając z tej funkcji, możesz zaprogramować inteligencję urządzenia, aby rozpoczynało pranie o określonej godzinie.. Dzisiaj przyjrzymy się podstawowej notacji dotyczącej pralek Bosch.Mar 10, 2021Ikony umieszczone na tagach są ogólnie łatwe do zrozumienia..

Co oznaczają ikony prania na ubraniach i jak je odszyfrować.

Ponadto proponuje się opóźnienie rozpoczęcia i wstrzymanie prania - również nic skomplikowanego.. CE (przeciążenie silnika) Przyczyną jest przeciążenie urządzenia, kiedy wsadzimy do pralki zbyt dużo ubrań.Jak rozszyfrować ikony prania na ubraniach.. Wykorzystaj tabelę zamieszczoną poniżej, aby zidentyfikować przyczynę wyświetlenia .4.. Odroczenie można wybrać na 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 godzin.. Niektóre oznaczenia ustawień są od razu jasne dla użytkownika, inne wymagają dekodowania.Co oznaczają symbole na panelu sterowania?. Co więcej, wybierając niewłaściwy tryb prania, możesz całkowicie zepsuć rzecz.. Oznaczenia przycisków na maszynie Ardo.. Zapraszam na film na którym objaśniam ikony w nowoczesnej pralce, na przykładzie pralki z funkcją prania parą LG model C5 F4J5VY4W, waga, bluzka, tajemnicze .Jun 12, 2022Warto zauważyć, że podobnie jak w poprzednich modelach, Chińczycy Pralki LG dekodować ikony w formie krótkiego opisu.. Pościel można prać w temperaturze t˚ = 95˚С, aw razie .Ikony na pralce czasami także stanowią zagadkę, zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników, dlatego warto dowiedzieć się, jakie znaczenie mają te najpopularniejsze.. Dzieje się tak pod warunkiem, że wiemy, co poszczególne symbole oznaczają.. Część z nich to jednak skomplikowane urządzenia, które za pomocą programatora komputerowego możesz ustawić w zależności od tkaniny, jaką chcesz uprać.I "Płukanie" przez 3 sekundy..

Po bokach znajdują się ikony odpowiadające różnym programom.

Maszyna do pisania LG: łatwa obsługa.. Każdy kod wskazuje na inny problem z urządzeniem i niejednokrotnie może zostać rozwiązany przez konieczności wzywania serwisu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt