Mikołajek odpowiedzi na pytania

Pobierz

T: Nadajemy znaczące nazwiska bohaterom powieści pt. "Mikołajek".. Przygotuj się do streszczenia wybranego rozdziału powieści, który najbardziej Cię zainteresował.. Jak miał na imię najlepszy uczeń w klasie Mikołajka?. Dopasujesz bohaterów Marvela do ich ukochanych?. KLASA 4: "Mikołajek" - test 1 graj dalej lub zamknijJaką pracę mógłbyś podjąć w wakacje?. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.. ZalogujTest ze znajomości lektury "Mikołajek".. Najlepszym przyjacielem Mikołajka był: a) Kleofas b) Alcest c) Gotfryd 2.. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na podstawie których w 2009 roku powstał także film.. W jaki sposób chłopiec został ukarany?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Rozpoznasz postacie z bajek Disneya w koreańskim stylu?. ktore od niego .Kim był Mikołajek?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Zadanie 2 Po wysłuchaniu legendy wskaż poprawne odpowiedzi.. krzyczal d) uciekl z akademii 15.Ksiazeczka Mikolajek i inne chlopaki" zawiera kilkanascie krotkich historii z zycia ucznia francuskiej szkoly.. Kim była dziewczyna, którą okradł Mikołajek?. Podaj hasło które pasuje do pytania "mikołajek w rosji".. I jeszcze jedno co mam dać chłopakowi a co dziewczynie do 20zł.Temat: Pierwsze spotkanie z lekturą "Mikołajek"..

Odpowiedz na pytania: 1.

Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. kuzynem Mikołajka.. Jakie wyrządził krzywdy pies w domu?. Jego ulubione powiedzonko to No bo co w końcu, kurczę blade.. • Kim jest Rosół?Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Czym ubrudził się nowy pan inspektor podczas wizytacji szkoły Mikołajka?. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. opiekunem uczniów.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Z kim chłopiec się przyjaźni i jak lubi spędzać czas poza szkołą?. Jak ma na imię dziewczynka, którą lubi Mikołajek?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Prawda czy fałsz?. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Bank PEKAO S.A. o/Jarosław.. Iwona.. Pan Kleks bal sie golarza Filipa i dlatego: a) schowal sie na strych b) zmniejszal sie c) glosno.. • Kim jest Rosół?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu..

Zadanie 3mikołajek w rosji.

Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Wraz z odpowiedzią prześlij swój login do serwisu Audioteka.pl Szczegóły i Regulamina) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10. z Mikołajkiem.. W jaki sposób stornia (mała flądra) i jaskółka pomogły chłopcu uniknąć najsroższej kary?. Jak się nazywał pies Mikołajka?. Więcej niż jedna odpowiedź może być właściwa.. Inne tryby testu.. Seria pytań wielokrotnego wyboru.Mikołajek - quiz.. Kim był sędzia Mikołajka?. czwartek, 19 lipca 2012.. * Tata Mikołajka - często mówi, że ma ciężki dzień w pracy.. ZamknijNa jakiej wyspie powinieneś mieszkać?. Odpowiedz na pytanie w dłuższej formie: Co Grudzińsk.mikołajkowy konkurs Empiku Dodatkowo codziennie do wygrania 5 pełnych audiobooków Nieznanych Przygód Mikołajka!. Stwórz swoją własną mitologię!Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266616 razy.. Który serial z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" powinieneś obejrzeć?A oto pytania: 1.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266615 razy.Odpowiedź na pytania związane z książką "Mikołajek": 1.. Jak na swojego wychowawcę mówi Mikołajek wraz ze swoimi kolegami?. Mikołaj Kopernik Mikołaj Kopernik .. Mikołaj Kopernik ur. 19 lutego 1473 w Toruniu, zm. 24 maja 1543 w Fromborku..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki.

Aby wygrać, wyślij na adres odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz Mikołajka?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. a) rozlanym na ławce atramentem b) rozkruszoną na podłodze kredą c) dżemem 11. .. to nie ten test Ja mam .. a na ich podstawie .Mikolajek i inne chlopaki juz od 15,75 zl - od 15,75 zl, porownanie cen w 45 sklepach.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. właścicielem restauracji.. O czym marzy, a czego najbardziej nie lubi?. 2.Potrzebuje odpowiedzi na pytania poniżej są do lektu.. Kordian 1scharakteryzuj spiskowców (jak się zachow.. Porozmawiajcie w grupach o tym, co niepokoi Was w ot.. Wyobraź sobie, że zostałeś uczniem Liceum im.. Ciekawostki o warzywach i owocach!. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Wybierz azjatyckie jedzenie, odpowiedz na parę pytań i sprawdź, który azjatycki kraj powinieneś odwiedzić!. Co najbardziej martwi .Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny - strona 8.. Jak się z czymś nie zgadza, mówi Nie, nie i jeszcze raz nie.Cykl lekcji poświęconych powieści pt. "Mikołajek".. Przetrwaj na zajęciach koszykówki Taty Świnki!. Gdzie pracuje tata Mikołajka?. Jak naładujesz swoją energię?. Który z kolegów Mikołajka dużo je?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny .Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan..

"Mikołajki"(do każdej odpowiedzi dyplom)!Cześć!

Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Co warto wiedzieć pytania i odpowiedzi Zapraszamy wszystkich chętnych do odpowiedzi na pytania tematyczne w komentarzach !. Nicolas) - główny bohater i narrator, kilkuletni chłopiec mieszkający we Francji wraz z rodzicami.. Kto jest narratorem wszystkich opowiadań?. Czym Mikolajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?Odpowiedz na pytania z tekstu (5 zdań) Mikołajek docenił u Ludeczki dobry strzał.. Ale w tym jest rzecz że ja nie wiem co mam powiedzieć i nie wiem o co poprosić na tej lekcji.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. a) Kiki b) Azor c) Reks 12.kapitalny, rozwija wyobraznie, kreuje osobowosc, rozwija zainteresowania .Zobacz 1 odpowiedz na pytanie: Co trzeba wiedziec na sprawdzian z mikolajka.. ZAPISZ SIĘ!. Na podstawie Twojego imienia, dopasuje idealne imię dla Twojego crusha!. Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Jak się nazywał pies Mikołajka?. Jakie wyrządził krzywdy pies w domu?. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Rozwiąż test.. Czy pozwoliłbyś na to swojej drugiej połówce?. Co miał na głowie Gotfryd?. jednym z uczniów.. Przygotowujemy klasowe "Mikołajki", pani kazała nam na następną lekcje powiedzieć coś o sobie i co chcielibyśmy my dostać.. 111052.Szkoła podstawowa Język polski Odpowiedź na pytania związane z książką "Mikołajek": 1.. Jakie cechy i umiejętności Ty szczególnie cenisz u Home / polski / Odpowiedz na pytania z tekstu (5 zdań) Mikołajek docenił u Ludeczki dobry strzał.. NAGRODY MIS co 5 .MORSKIE I. LADOWE PRZYGODY WOJTKA KWIOKA I NIEDZWIADKA TUTU - cala bajka - Bajkowisko.pl (audiobook) - Duration: 1:10:06..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt