Opis pomieszczeń w domu po niemiecku

Pobierz

Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne !. Naprzeciw wejscia, pod duzym oknem, stoi stół przy ktorym moja zapracowana rodzina zjada swoj jedyny wspolny posilek w ciagu dnia - obiad.Pomieszczenia w szkole po niemiecku Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję.. Polub.. 0 33 fiszki Tryna.. rozpocznij naukę.. Mój pokój ma 30m2.. Wyposażenie domu - słówka niemiecki Szukasz słówek związanych z nazewnictwem wyposażenia domu?. Osadź.. der Sessel- fotel.. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem.. Ściany są koloru żółtego.. biurko - der Schreibtisch, -eOpis pomieszczenia lub domu w praktyce - pomocne słownictwo.. Więcej.. Deutscher Titel von dem Film Kevin sam w domu heißt Kevin - Allein zu Haus, der Originaltitel .pomieszczenia w domu, koło domu: garderoba - die Garderobe garaż - die Garage korytarz - der Korridor przedpokój , hol, sień - die Diele .. Podeślijcie mi komentarz z krótkim wpisem po niemiecku, które pomieszczenie wybraliście, może być nawet małe uzasadnienie.pomieszczenia po niemiecku.. 30 stycznia 2017 Jak napisać - podstawy.. Prezentuję Ci listę najważniejszych słówek związanych z tym tematem..

das Kissen- poduszka.Słówka po niemiecku.

Edytuj elementy.. Klasa 4 Niemieckim.. Wymagane logowanie .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Ein Teppich ist eine blaue Farbe.Opis pomieszczenia (mojego pokoju) Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest mój pokój.. Udostępnij Udostępnij wg Dora12345.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Opis po niemiecku co prawda nie pojawia się już na nowej maturze rozszerzonej z języka niemieckiego, lecz jego elementy uwzględnia się w innych formach wypowiedzi, więc tak naprawdę i tak trzeba go umieć.Opis pokoju po Niemiecku.. Zapraszam!. na spacerze z psem.. Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: .Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszkania po niemiecku (Elemente des Hauses / der Wohnung) Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszkania po niemiecku Nasze mieszkanie/ dom wyposażone może być w: das Bett - łóżko ; das Bücherregal - regał na książki ; das Dach - dachSłowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus.. ściągnij mp3..

Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.

Na parapetach zaś są umieszczone małe i duże figurki gipsowe.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Napisz po niemiecku opis swojego domu -podaj adres , wielkoś domu i liczbe pomieszczen ( Mieszkam na wsi ) - opisz, jak wygladają poszczególne pomieszczenia Mój dom ma dwa piętra , na dole mam 2 pokoje kuchnie łazienkę , kuchnie i korytarz .. , Pokój dzienny jest mały znajdują sie meble , telewizor wisi na .W lekcji ósmej poznasz nazwy przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoju oraz określanie ich miejsca za pomocą przysłówków.. Sale .Przydatność 50% Opis domu po angielsku.. Tym samym umiejętność posługiwania się nazwami pomieszczeń w języku niemieckim jest coraz bardziej potrzebna.. In the front of you there`s the kitchen.Przedmioty znajdujące się w domu.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Kuchnia jest duża po lewej stronie jest stół i z prawej meble lodówka itd.. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus.. Z pewnością ta lista mi się przyda :).Po przejściu przez nie znajdujemy sie w dużym pomieszczeniu, potocznie nazywanym salonem..

Przygotowałem dla Ciebie listę nazw pomieszczeń w języku niemieckim.

der Stuhl- krzesło.. dom wielorodzinny - das MehrfamilienhausMożemy rozróżnić następujące pomieszczenia w domu lub mieszkaniu: Pomieszczenia w domu (Wohnräume) das Arbeitszimmer - gabinet das Bad - łazienka das Dachgeschoss - poddasze das Esszimmer - jadalnia .. Do tego czasu staram się przyswoić jak najwięcej nowych słówek po niemiecku.. Słownik - Niezbędnik: Słownictwo w .Opis drogi z domu do szkoły po niemiecku.. Kształtem przypomina prostokąt.. We wpisie przedstawiam Wam słownictwo i przykładowe zdania, które możecie wykorzystać w wypracowaniach pisemnych i w wypowiedziach ustnych na języku niemieckim.. Powtórzysz słownictwo z lekcji si.Wohnen- mieszkania, pomieszczenia słówka niemiecki.. Opis pomieszczenia bądź domu to taka wypowiedź, dzięki której ukazujemy głównie przedmioty lub pomieszczenia znajdujące się w danym wnętrzu oraz ich wygląd i położenie względem siebie.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Pomieszczenia po niemiecku W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy pomiędzy czterema ścianami.. W takim razie dobrze trafiłeś!. czekając w kolejce.Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Wyposażenie domu - słówka niemiecki..

dom wielorodzinny - das MehrfamilienhausOpis pokoju po niemiecku.

Das Schlafzimmer meiner Eltern ist groß.Opis filmu Kevin sam w domu po niemiecku nie powinien sprawić Wam kłopotów.. Opis pomieszczenia po niemiecku.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt