Streszczenie rozdziałów felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Ludzie w dole, na chodniku, zdawali się nic nie zauważać.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Została skonstruowana przez Felixa.. Ciągle nie może przejść do następnej klasy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 2009-05-31 13:23:27Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńMasz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Streszczenia i opracowania lektur szkolnych.. Ja nie mam kominka, zdążyła jeszcze pomyśleć Nika, gdy ze strasznym łomotem otworzyła się szafka pod zlewem i wypadły z niej garnki.A TERAZ , PISZ ŚMIAŁO STRESZCZENIA.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Polecenie 5 Masz czas do piątku.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianPOWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Liczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Zaprzęg wyraźnie zwalniał, aż wreszcie sanie pięknym poślizgiem zawinęły nad ulicą i z hukiem oraz tupotem kopyt opadły na dach..

Wybierz jeden z rozdziałów powieści Rafała Kosika " Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i napisz jego streszczenie.

Razem z Rubenem, który przestał być jego kolegą w trzeciej części, był postrachem szkoły.. .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Skomentuj.. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. W książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ukradli Felixowi dziesięć złotych na początku roku szkolnego.. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Chłopak o niskim ilorazie inteligencji, za to arogancki i silny.. Osoby, które nie mają dostępu do książki mogą skorzystać z linku.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Udostępnij.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Lekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.

2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Zbadali go i był on świeży.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Marcel - uczeń kl. trzeciej "b".. Skomentuj.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Według niego był to prezent dla niegrzecznych dzieci.. Jak ma na imię pies Felix'a?Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Tam ustnie opowiedziany .Test z części 1-2, czyli ..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Rozdział 2.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Skorzystaj z rad zapisanych w tabeli.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt