Mój pierwszy dzień w szkole po niemiecku

Pobierz

O godzinie 8.00 zaczęła się akademia 8.. Przykład opisu dnia codziennego po niemiecku.. Jacy będą nowi nauczyciele.. Wiem gdzie jest szatnia, sala gimnastyczna, łazienka i stołówka.. Część klas uczyła się wtedy jeszcze w innych budynkach po przedwojennym majątku.. W domu odpoczywałam.. Są to: wychowanie fizyczne - dwie godziny, język niemiecki, geografia i plastyka.. Mój dzień w szkole.Gdy przyszlam do klasy 1 wrzesnia bylam bardzo szczesliwa, gdyz ujzalam moje kolazanki i kolegow.. Question from @Oliwiabieganskow0ju0 - Gimnazjum - Język niemiecki.. Po szkole wracam natychmiast do domu.. karoltms karoltms 21.05.2015 Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Opisz po Niemiecku swój pierwszy dzień w szkole z sensem nie chce kopiowanego i okolo 10-12 zdan ;) POTRZEBUJE .opisz swój pierwszy dzień w szkole.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Największe wrażenie zrobił na mnie sufit korytarza w tym budynku, na całej powierzchni sufitu było przyklejonych setki wypalonych zapałek.Po zapoznaniu się ze wszystkimi uczniami klasy razem z Zuzią obejrzałyśmy szkołę, po której oprowadziła nas Pani Kasia.. Było dużo dzieci i rodziców 4 Nauczyciele byli mili 5.. Napisz ,,mój pierwszy dzień w szkole,, po niemiecku minimum 50 słów Answer.. 10.Potem poszliśmy do klasy, ze swoimi nauczycielami 11.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix..

Mój pierwszy dzień w szkole.

Zrobiłam zadanie domowe.Musisz przetłumaczyć "TO MÓJ PIERWSZY DZIEŃ PRACY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. 1 września 2015r.. Nie wiedziałam jaką będę miała klase .. Nauczycielka pyta się: - Czy któreś z Was kiedykolwiek słyszało o języku niemieckim?. Był też tam sklep spożywczy.. 0.O Jasiu O nauczycielach O uczniach - Pierwszy dzień w szkole podstawowej, lekcja języka niemieckiego.. Pierwszym i niewątpliwie najważniejszym działaniem jest dotarcie do ofert pracy lub .Bardzo dobrze pamiętam mój pierwszy dzień w szkole.. Wakacje właśnie w zasadzie się skończyły i od jutra uczniowie wrócą do szkół.. Oliwiabieganskow0ju0 September 2019 | 0 Replies .Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. niemiecki .. 2018-09-08 10:27:04 Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Pamiętam, że mama była tam za mną 3.. Musze przyznac szczeze ze stesknilam sie za tymi szkolnymi obowiazkami, i z radoscia rozpoczynam ten rok szkolny.Mój pierwszy dzień w szkole był dla mnie z jednej strony miły a z drugiej straszny.. Moj język niemiecki jest na poziomie podstawowym.. Najbardziej czekałam na zajecie zawodowe .Tłumaczenia w kontekście hasła "mój pierwszy dzień" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To mój pierwszy dzień, pierwsze ujęcie.. W piątek mam tylko pięć lekcji, w inne dni sześć lub siedem..

Pierwszy dzień w szkole był wspaniały 2.

To będzie szczególny dzień dla maluchów, które pójdą pierwszy raz do szkoły i przestaną być maluchami, a zaczną być już prawie dorosłymi pierwszoklasistami.. Lecz poznałam swoją przyjaciółkę .W tym roku skończyłam w Polsce kl.1 technikum ekonomicznego i w najbliższych dniach wyjeżdżam z mama i moim chłopakiem do Niemiec na stale.. Przeskocz do treści .. Mój normalny dzień zaczyna się o 8:20.. Było to w roku 1971.. W pierwszym dniu , każda lekcja była wstępem do tego co będziemy robić przez cały rok .. Zjadłam śniadanie.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię .TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. Poza tym w piątek po południu zaczyna się weekend i to lubię najbardziej.Mój pierwszy dzień w nowej szkole Jeśli chcecie nowy odc.. O godzinie 8:00 odbyła się msza, na której uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły.. kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie.. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.. Dodaj go jako pierwszy!Chcę wam jednak uświadomić, że ten dzień nie był znowu taki zwykły, bo w kalendarzu widniała data: ósmy marca, a więc święto kobiet..

Pierwszy dzień szkoły i Schultüte.

Rowniez nauczyciele byli bardzo mili, i nie rygorystyczni.. p.jankiewicz 2009-12-28 00:21:39 UTC #1.. Nie poznałam wszystkich pierwszego dnia.. Udostępnij.. Do szkoły przejechał po mnie tata, któremu w drodze powrotnej do domu opowiedziałam, jak spędziłam swój pierwszy dzień w nowej szkole.Plik Pierwszy dzień w szkole.avi na koncie użytkownika niemiecki.tlumaczenia • folder Autobusy • Data dodania: 30 sty 2010.. Czas trwania: 5 min 12 s. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Pomimo wszystkiego nie myślałam zupełnie o tym, żeby jakikolwiek chłopak z naszej szkoły był zdolny do obchodzenia tego święta bądź choćby najmniejszego zwrócenia na niego uwagi.. Bawiłem się wspaniale.. Skomentuj.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; Ignoruj; Temat przeniesiony do archwium.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Pobierz plik.. prosiłabym o przetłumaczenie ; D Mój pierwszy dzień w nowej szkole był bardzo stresujący.. W Polsce ten pierwszy .Der Tag - Mój dzień - Niemiecki - Wypracowania Der Tag - Mój dzień - Niemiecki Dominika Grabowska 24 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments Um 7 Uhr wache ich auf und 5 Minuten später stehe ich auf..

Pierwszy dzień pracy.

Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Pyta ponownie: - A może ktoś z Was zna słowo, wyraz w języku niemieckim?. Home Kartki Tapety Dowcipy Życzenia Opisy SMSy Sennik w .Pierwszy dzień w szkole.. Moje ulubione przedmioty mam właśnie w piątek.. Po południu poszłam do domu.. Cieszyłam się, że idę do szkoły.. byłam w nowej szkole średniej.. Ja z mama mamy obywatelstwo podwójne.. Przykładowy opis dnia w języku niemieckim.. Poszukiwanie i podjęcie pracy zawodowej, szczególnie po raz pierwszy w życiu, wymaga od kandydata niejednokrotnie sporego wysiłku, połączonego ze starannym przygotowaniem się do osiągnięcia tego celu.. Z robloxa zostawcie łapki w górę ,komentarz i suba Poszukiwanie pracy.. Myślałam, że sobie nie dam rady z nauką.. Zjadłam obiad.. Byłe śpiewy i tańce 9.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso Corporate.AnQ1 Mój pierwszy dzień szkole .. Potem poszłam do szkoły.. 12 sty 2014.. Tłumaczenia w kontekście hasła "pierwszy dzień w szkole" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To twój ostatni pierwszy dzień w szkole!. MEINE SCHULTAGENapisz ,,mój pierwszy dzień,, po niemiecku minimum 50 słów.. Na początku było ciężko odnaleźć się w szkole, ponieważ jest bardzo duża, ale po jakimś czasie udało mi się to.. Na ogół spędzam w szkole około 8 godzin.. Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Miałam uczucie, że jestem już duża.. Pewnie jak każdy boje się tego pierwszego dnia w niemieckiej szkole.Moim ulubionym dniem w szkole jest piątek.. Proszę o poprawienie ewentualnych błędów w krótkim opisie 2 dni szkolnych.. Bałam się, że nie będe miała przyjaciół..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt